-
{{ product.price | price }}Language: EnglishSpråk: Svenska{{ product.companyName }}{{ product.additionalInfo }}
Aavedata Media Oy
Yrityksen Aavedata Media Oy (2867182-6) liikevaihto oli 24 000 euroa 2025 ja työllisti 1 henkilöä. Liikevaihto laski 20,0 %. Liiketoiminnan tappio oli −5 000 euroa ja liikevoittoprosentti oli -20,8 %. Yhtiön omavaraisuusaste oli 100 %. Tarkista tilikauden tulos Yritysanalyysiraportilta tästä.
- Y-tunnus
- 2867182-6
- Maa
- Suomi
- Postiosoite
- Linnavoudintie 9 D, 90450 Kempele
- Käyntiosoite
- Linnavoudintie 9 D, 90450 Kempele
sähköpostitse aina kun seuraamiesi yritysten
tiedot muuttuvat.
sähköpostitse aina kun seuraamiesi yritysten
tiedot muuttuvat.
Perustiedot
- Toiminimi
- Aavedata Media Oy
- Y-tunnus
- 2867182-6
- Aputoiminimi
- {{aliasName.name}}
- Toimitusjohtaja
- Keskitalo Jupe Miro
- Kieli
- Suomi
- Yhtiömuoto
- Osakeyhtiö
- Toiminta käynnistynyt
- 2017 (aloituksesta: Alle 1 vuosi) (aloituksesta: 1 vuosi) (aloituksesta: {{2026 - 2017 }} vuotta)
Lähde: YTJ, Kaupparekisteri, Verohallinto
Yhteystiedot
- Kotipaikka
- Kempele
- Postiosoite
- Linnavoudintie 9 D, 90450 Kempele
- Käyntiosoite
- Linnavoudintie 9 D, 90450 Kempele
- Kotisivu
- www.aavedata.com
- Sähköposti
- aavedatamedia@nullgmail.com
- Avoimet työpaikat
-
- Näytä kaikki » Piilota »
- Aavedata Media Oy Duunitorilla
Lähde: YTJ, {{data.source}}
Muita saman toimialan yrityksiä
Voimassa olevat rekisteröinnit
| Rekisterin nimi | Alkupvm |
|---|---|
| Kaupparekisteri | 30.11.2017 |
| Verohallinnon perustiedot | 30.11.2017 |
| Ennakkoperintärekisteri | 06.11.2017 |
| Arvonlisäverovelvollisuus | 06.11.2017 |
Lähde: YTJ
Tilaajavastuuraportti
Laissa määrätään työn tilaajan selvitysvelvollisuudesta ja vastuusta ulkopuolista työvoimaa käytettäessä.
Tilaajavastuuselvitys tarvitaan ennen kuin tekee sopimuksen vuokratun työntekijän käytöstä tai alihankintasopimukseen perustuvasta työstä, Lain edellyttämät kaikki tilaajavastuulain määrittelemät tiedot yhdellä raportilla muodostaessasi kokonaiskuvan yrityksen toiminnasta.
Säästät aikaa ja vaivaa, kun löydät yhteistyökumppanin tiedot yhdestä paikasta sen sijaan että keräät ne useasta lähteestä, vaikka tilaajavastuulaki ei velvoittaisikaan sinua selvittämään tietoja. Esimerkiksi verovelkatietojen selvittäminen muualta on työlästä.
Interaktiivinen raportti on käytettävissä {{product.$statistics.expirationInDays}} vuorokautta {{product.$statistics.expirationInDays}} vuorokauden ajan.
